اطلاعات تماس

ارائه خدمات مهندسی در گراد صنعت مایا

شرکت” گراد صنعت مایا” با توجه به سابقه ی اجرایی و تیم حرفه ای خود در زمینه نماهای مدرن و درب و پنجره های آلومینومی در قسمت بازاریابی و دفتر فنی و مهندسی تا کنون توانسته با کسب رضایت کامل کارفرمایان محترم در این عرصه گام های بلندی بردارد.

 

واحد بازاریابی و صدور پیش فاکتور ساختمانی:

گراد صنعت مایا شامل تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه نماهای مدرن و درب و پنجره های آلومینومی هنگام ورود به پروژه و بررسی مسائل اجرایی و درخواست های کارفرما با ارائه راه حل های مهم اجرایی و پیشنهادهای حرفه ای خود سعی در ارائه بهترین خدمات به کارفرماهای محترم می باشند.

تیم حرفه ای مهندسی و با تجربه شرکت ” گراد صنعت مایا” توانسته از آخرین نرم افزارهای صدور پیش فاکتور اعم از Iwindoor وOrgadata با بهترین مشاوره به کارفرماهای محترم خدمات با کیفیت ارائه دهد.

واحد فنی ، مهندسی و اجرا

 

یکی از مهمترین بخش های هر شرکت نما داشتن بخش فنی و مهندسی و اجراء می باشد که می تواند باعث رضایت کامل کارفرمایان محترم گردد.

شرکت” گراد صنعت مایا ” با داشتن کارشناسان مجرب در حوزه نما و کادری مجرب در اجراء تاکنون توانسته است پروژه های اجرایی خود را با رضایت کامل کارفرمایان محترم به پایان رساند.

واحد فنـی ، مهندسـی ، اجـرا

دفتر فنی و مهندسی این شرکت وظیفه بررسی دقیق پروژه و برآورد متریال مصرفی و تهیه نقشه های اجرایی را بر عهده دارد، این بخش یکی از مهمترین واحد های شرکت ” گراد صنعت مایا” می باشد که در ارائه برآورد و نقشه های اجرایی و برنامه زمانبندی دقیق می تواند در هر چه بهتر اجرای کار کمک به سزایی داشته باشد.

و این شرکت مفتخر است با داشتن کارشناسان مجرب در این حوزه توانسته است تمامی خواسته های کارفرمایان محترم را برآورد سازد.

تیم اجرای حرفه ای و مجرب این شرکت در زمینه انواع نماهای شیشه ای و خشک و درب و پنجره های آلومینیومی با بهترین کیفیت اجراء و استفاده از بهترین متریال توانسته است با حضور در پروژه های این شرکت رضایت کامل کارفرمایان محترم را جلب نماید.

Previous
Next